C&C Generals Zero Hour
Primul forum din Romania dedicat jucatorilor C-C Generals Zero Hour
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
C&C Generals Zero Hour | Reguli | Inregistrare | Login
POZE C&C GENERALS ZERO HOUR
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: MicheleC
 | Femeie 25 ani
cauta Barbat 26 - 68 ani |
|
basics
General^^
 Din: Timisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 42
|
|
Am citit in regulamentu' pt campionate ca nu se joaca cu nucleare, ceea ce pt orice china e un oarecare dezavantaj dat fiind faptul ca virgula china trebuie sa-si construiasca nucleara pt. upgrade-uri, nucleara pe care nu o poate folosi ==> dupa ce faci upgrade-urile si vinzi nucleara ramai cu 2500(parca) da-ti complet aiurea. Sugestia este sa se dea voie la o nucleara. Voi ce ziceti?
_______________________________________ Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga ... TOTUL SE FURA !!!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
basics
General^^
 Din: Timisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 42
|
|
Eu gasesc destul de important acest aspect. De ce nu spuneti nimic?
_______________________________________ Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga ... TOTUL SE FURA !!!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
basics
General^^
 Din: Timisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 42
|
|
Pai da, dardezavantajul ramane, eu zic ca macar sa ne putem folosi de o nucleara. Nu inteleg de ce nu?
_______________________________________ Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga ... TOTUL SE FURA !!!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
basics
General^^
 Din: Timisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 42
|
|
Si chestia cu ora la care am postat e gresita, eu am postat la 7:23 nu la 8:23
_______________________________________ Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga ... TOTUL SE FURA !!!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Winfast
Administrator
 Din: Bacau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 503
|
|
Ok am inteles ideea. Poate in competitiile viitoare va fi cu o nucleara. Insa iti spun ca nu cred ca apuci tu sa iti faci nucleara De ce nu ai participat la Zero Hour Challenge editia 2? In legatura cu afisarea orei gresite... In profilul tau nu ai completat corect la setarea orei. La ora locala trebuie pus +02 (adica GMT+02, care este ora Romaniei) Majoritatea userilor de pe forum au cumpletat incorect aici, si de aceea nu le afiseaza ora corect.
_______________________________________ ثؤمشق يثسؤاهسش ؤخةحثفهف لأثىثقشمس ~ثقخ أخعقزهث ؤش ؤثم ةشه لاعى سش ؤشسفهلثز Pentru upload poze folositi
|
|
| pus acum 19 ani |
|