C&C Generals Zero Hour
Primul forum din Romania dedicat jucatorilor C-C Generals Zero Hour
Lista Forumurilor Pe Tematici
C&C Generals Zero Hour | Reguli | Inregistrare | Login

POZE C&C GENERALS ZERO HOUR

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
MicheleC
Femeie
25 ani

cauta Barbat
26 - 68 ani
C&C Generals Zero Hour / Propuneri, sugestii, reclamatii... / Dezbatere pt dezavantajul chinei in conditiile regulamentului  
Autor
Mesaj Pagini: 1
basics
General^^

Din: Timisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 42
Am citit in regulamentu' pt campionate ca nu se joaca cu nucleare, ceea ce pt orice china e un oarecare dezavantaj dat fiind faptul ca virgula china trebuie sa-si construiasca nucleara pt. upgrade-uri, nucleara pe care nu o poate folosi ==> dupa ce faci upgrade-urile si vinzi nucleara ramai cu 2500(parca) da-ti complet aiurea. Sugestia este sa se dea voie la o nucleara. Voi ce ziceti?

_______________________________________
Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga ... TOTUL SE FURA !!!

pus acum 19 ani
   
basics
General^^

Din: Timisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 42
Eu gasesc destul de important acest aspect. De ce nu spuneti nimic?

_______________________________________
Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga ... TOTUL SE FURA !!!

pus acum 19 ani
   
basics
General^^

Din: Timisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 42
Pai da, dardezavantajul ramane, eu zic ca macar sa ne putem folosi de o nucleara. Nu inteleg de ce nu?

_______________________________________
Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga ... TOTUL SE FURA !!!

pus acum 19 ani
   
basics
General^^

Din: Timisoara
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 42
Si chestia cu ora la care am postat e gresita, eu am postat la 7:23 nu la 8:23

_______________________________________
Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga ... TOTUL SE FURA !!!

pus acum 19 ani
   
Winfast
Administrator

Din: Bacau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 503
Ok am inteles ideea. Poate in competitiile viitoare va fi cu o nucleara. Insa iti spun ca nu cred ca apuci tu sa iti faci nucleara De ce nu ai participat la Zero Hour Challenge editia 2? In legatura cu afisarea orei gresite... In profilul tau nu ai completat corect la setarea orei. La ora locala trebuie pus +02 (adica GMT+02, care este ora Romaniei) Majoritatea userilor de pe forum au cumpletat incorect aici, si de aceea nu le afiseaza ora corect.

_______________________________________
ثؤمشق يثسؤاهسش ؤخةحثفهف لأثىثقشمس ~ثقخ أخعقزهث ؤش ؤثم ةشه لاعى سش ؤشسفهلثز
Pentru upload poze folositi

pus acum 19 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la